PS 64 pn. „Akademia Jasia i Małgosi” w Białymstoku

Aktualności

PS 64

Grupa IX - Zajączki

Zamierzenia wychowawczo - dydaktyczne na grudzień   „Mikołajki”- wzbogacenie wiedzy dzieci na temat postaci Świętego Mikołaja; rozwijanie u dzieci empatii, rozumienia potrzeby pomagania potrzebującym , rozwijanie umiejętności płynnego...

Bez kasztanowców trudno wyobrazić czas jesieni, wyprawy z dziećmi po rude kulki. Jednak od wielu lat te drzewa chorują dlatego też jak co roku nasze przedszkolaki wzięły udział w  akcji pt: „Ratujmy kasztanowce” . Realizując cel tej...

Pewnego wrześniowego dnia odwiedzili nasze przedszkole niesamowici goście. Byli to funkcjonariusze  Straży Granicznej. W trakcie wizyty przybliżyli oni przedszkolakom zadania Straży Granicznej. Specjalnym punktem programu była...

Dzieci z grupy „Zajączki” w ramach Tygodnia Razowego Chleba miały możliwość samodzielnie przyrządzić własny chleb. Przedszkolaki solidnie przygotowały się do tego działania, przyniosły niezbędne produkty oraz odpowiednie stroje. Po...

We wrześniu dzieci z grupy „Zajączki” realizowały program „Wyraźni na drodze”, który ma na celu utrwalenie zasad bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym. Dzieci poprzez zabawę kształtowały postawy związane z widocznością na drodze. W...

Kontakt

Przedszkole samorządowe nr 64
pn."Akademia Jasia i Magłosi" w Białymstoku

ul. Dubois 12, 15-349 Białystok

(85) 745-30-50, (85) 745-39-07
(85) 745-30-50


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI