Nasze osiągnięcia

 Pragniemy w każdym dziecku rozbudzać ciekawość, spostrzegawczość, wrażliwość i spontaniczną dziecięcą radość. Uczestniczymy aktywnie w wielu wydarzeniach osiągając przy tym wiele nagród i wyróżnień.

 

W roku szkolnym 2016/2017 zdobyliśmy:

  • nagroda - w wojewódzkim konkursie plastycznym "Moja rodzina" - /HELENKA B. - LAT 6/
  • nagroda - w VIII edycji konkursu plastycznego "Ziemię mamy tylko jedną" - /ZOSIA M. - LAT 6/
  • wyróżnienie - w VIII edycji konkursu plastycznego "Ziemię mamy tylko jedną" - /KINGA L. - LAT 5/
  • nagroda - w konkursie plastycznym "Maj z paletą barw wyruszył" - /ZOFIA K. - LAT 6/
  • nagroda - w konkursie plastycznym "Maj z paletą barw wyruszył" - /MAGDA K. - LAT 6/
  • I miejsce - w XIII edycji konkursu matematycznego "Kangurek przedszkolaka" - /ADRIAN S. - LAT 6/
  • II miejsce - w XIII edycji konkursu matematycznego "Kangurek przedszkolaka" - /ZOSIA M. - LAT 6/
  • wyróżnienie - w VII edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego "Przedszkolaki kochają przyrodę" - /WOJTEK K. - LAT 3/
  • nagroda - w XI edycji konkursu plastycznego "Wiosna budzi owady" - /LAURA H. - LAT 5/
  • nagroda - w XI edycji konkursu plastycznego "Wiosna budzi owady" - /EMILKA P. - LAT 3/
  • wyróżnienie - w X edycji konkursu plastycznego "Szczęśliwa rodzina" - /WERONIKA N. - LAT 5/
  • nagroda - w IX edycji wojewódzkiego konkursu plastycznego "Jesteśmy jednym światem" - /JULKA SZ. - LAT 6/
  • nagroda - w IV Wojewódzkim Konkursie Wokalno - Recytatorskim "Mój dom - moja rodzina" - /JULEK S. - LAT 3/
  • I miejsce - w konkursie plastycznym "Wiosna, ach to ty" - /KINGA L. - LAT 4/
  • nagroda - w XI Edycji Konkursu Plastycznego "Za co kochamy wiosnę" - /OLIWKA L. - LAT 4/
  • wyróżnienie - w XI Edycji Konkursu Plastycznego "Za co kochamy wiosnę" - /HELENKA B. - LAT 6/
  • wyróżnienie - w V edycji konkursu piosenki "Wiosna piosenką malowana" - /ULA M. - LAT 4/
  • Złote Pasmo - w Konkursie Chórów Regionów Podlaskiego i Warmińsko - Mazurskiego Projektu Akademia Chóralna - Śpiewająca Polska 2017 - /chór "Śpiewające Nutki" z PS 64/
  • nagroda - w konkursie plastycznym "Barwy ekologii" - /HELENKA B. - LAT 6/
  • wyróżnienie - w konkursie plastycznym "Barwy ekologii" - /EMILKA L. - LAT 6/
  • nagroda - w XV Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Skrzydlaci przyjaciele" - /LEON B. - LAT 3/
  • nagroda - w XV Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Skrzydlaci przyjaciele" - /KUBA Ł. - LAT 5/
  • wyróżnienie - w XV Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Skrzydlaci przyjaciele" - /MAJA SZ. - LAT 4/
  • wyróżnienie - w XV Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Skrzydlaci przyjaciele" - /BARTEK O. - LAT 4/
  • wyróżnienie - w XV Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Skrzydlaci przyjaciele" - /KRZYŚ B. - LAT 5/
  • wyróżnienie - w XV Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Skrzydlaci przyjaciele" - /JULIA K. - LAT 6/
  • wyróżnienie - w XV Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Skrzydlaci przyjaciele" - /ZOSIA M. - LAT 6/
  • wyróżnienie - w konkursie recytatorskim "Nasze ulubione wiersze" - /OLIWKA L. - LAT 4/
  • nagroda - w VIII edycji konkursu recytatorsko - muzycznego "Co to jest zdrowie?" - /POLA K. - LAT 4/
  • nagroda - w VI edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Prawa dziecka w oczach przedszkolaka" - /ZOSIA M. - LAT 6/
  • wyróżnienie - w X edycji Konkursu Recytatorskiego "Lokomotywą z Janem Brzechwą i Julianem Tuwimem" - /OLIWKA L. - LAT 4/
  • wyróżnienie - w X edycji Konkursu Recytatorskiego "Lokomotywą z Janem Brzechwą i Julianem Tuwimem" - /MARYSIA J. - LAT 3/
  • II miejsce - w konkursie plastycznym "Przedszkolaki dobre serca mają, chętnie innym pomagają" - /ZOSIA K. - LAT 6/
  • wyróżnienie - w V edycji Konkursu Piosenki Angielskiej "Musical English" - /ULA M. - LAT 4/
  • nagroda - w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Utwory Jana Brzechwy uczą i bawią" - /LEON B. - LAT 3/
  • III miejsce - w Miejskim Konkursie Plastycznym "Anioły, aniołki, aniołeczki..."  - /MICHALINA Z. - LAT 6/
  • I miejsce - w V edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Mój anioł stróż"  - /OLA K. - LAT 4/
  • wyróżnienie - w V edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Mój anioł stróż" - /OLIWKA L. - LAT 4/
  • nagroda - w konkursie plastycznym "Mój zwierzaczek - przytulaczek" - /HANIA B. - LAT 6/
  • nagroda - w konkursie plastycznym "Mój zwierzaczek - przytulaczek" - /KAROLINKA P. - LAT 6/
  • nagroda - w V edycji Miejskiego Konkursu Plastycznego "Ja i mój kolega innej narodowości" - /LENKA P. - LAT 6/
  • nagroda - w V edycji Miejskiego Konkursu Plastycznego "Ja i mój kolega innej narodowości" - /KAROLINKA P. - LAT 6/
  • nagroda - w V edycji Miejskiego Konkursu Plastycznego "Ja i mój kolega innej narodowości" - /ZOSIA M. - LAT 6/
  • nagroda - w V edycji Miejskiego Konkursu Plastycznego "Ja i mój kolega innej narodowości" - /BARTEK P. - LAT 6/
  • nagroda - w V edycji Miejskiego Konkursu Plastycznego "Ja i mój kolega innej narodowości" - /KRZYŚ R. - LAT 5/
  • wyróżnienie - w konkursie plastycznym "Barwy świata przyrody" - /JAN O. - LAT 4/
  • nagroda - w Miejskim Konkursie Plastycznym "Bohaterowie ulubionych bajek" - /ZOFIA M. - LAT 6/
  • nagroda - w Miejskim Konkursie Plastycznym "Bohaterowie ulubionych bajek" - /JAN O. - LAT 4/
  • nagroda - w konkursie plastycznym "Czary Pani Jesieni" - /JULIA K. - LAT 6/
  • nagroda - w konkursie plastycznym "Ja, moja rodzina w moim mieście" - /LENA N. - LAT 5/

 

 W roku szkolnym 2015/2016 zdobyliśmy:

  • wyróżnienie - VII edycja konkursu plastycznego "Ziemię mamy tylko jedną" - /ZOSIA M. - LAT 5/
  • wyróżnienie - konkurs plastyczny "Pronar oczami dziecka" - /NATALIA D. - LAT 4/
  • wyróżnienie - konkurs plastyczny "Pronar oczami dziecka" - /SZYMON T. - LAT 4/
  • I miejsce - XII edycja konkursu matematycznego "Kangurek Przedszkolaka" - /ANTONI Z. - LAT 5/
  • II miejsce - XII edycja konkursu matematycznego "Kangurek Przedszkolaka" - /TOMASZ S. - LAT 6/
  • nagroda - konkurs plastyczny "To miejsce warto ocalić od zapomnienia" - /ZOSIA M. - LAT 5/
  • nagroda - konkurs plastyczny "To miejsce warto ocalić od zapomnienia" - /MARTA K. - LAT 5/
  • nagroda - konkurs plastyczny "To miejsce warto ocalić od zapomnienia" - /ZOSIA K. - LAT 5/
  • nagroda - X edycja Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Wiosna budzi owady" - /KAROLINA J.- LAT 4/
  • nagroda - VI edycja Międzynarodowego Konkursu Plastycznego "Przedszkolaki kochają przyrodę" - /NATALIA D. - LAT 4/
  • nagroda - VI edycja Międzynarodowego Konkursu Plastycznego "Przedszkolaki kochają przyrodę" - /HELENA B. - LAT 5/
  • nagroda - VI edycja Międzynarodowego Konkursu Plastycznego "Przedszkolaki kochają przyrodę" - /KAROLINA P. - LAT 5/
  • II miejsce - konkurs literacko - plastyczny "Ja i moja bajka" -  /BORYS L. - LAT 4 - z rodzicami/
  • wyróżnienie - konkurs literacko - plastyczny "Ja i moja bajka" -  /SZYMON T. - LAT 4 - z rodzicami/
  • wyróżnienie - konkurs literacko - plastyczny "Ja i moja bajka" -  /JAKUB Ł. - LAT 4 - z rodzicami/
  • nagroda - XI edycja konkursu "Razem z mamą i tatą" - "Śpiewać każdy może" przegląd piosenki - /IZABELA J. - LAT 4/
  • nagroda - XI edycja konkursu "Razem z mamą i tatą" - "Śpiewać każdy może" przegląd piosenki - /MAJA N. - LAT 4/
  • nagroda - XI edycja konkursu "Razem z mamą i tatą" - "Śpiewać każdy może" przegląd piosenki - /NATALIA D. - LAT 4/
  • nagroda - konkurs plastyczny - I etap XIII edycja "Olimpiady przedszkolaka" - "Zdrowo i bezpiecznie" - /LENA N. - LAT 4/
  • nagroda - konkurs plastyczny - I etap XIII edycja "Olimpiady przedszkolaka" - "Zdrowo i bezpiecznie" - /GABRIELA M. - LAT 5/
  • wyróżnienie - konkurs plastyczny - I etap XIII edycja "Olimpiady przedszkolaka" - "Zdrowo i bezpiecznie" - /ZUZANNA U. - LAT 6/
  • wyróżnienie - konkurs plastyczny - I etap XIII edycja "Olimpiady przedszkolaka" - "Zdrowo i bezpiecznie" - /OLIWIA D.- LAT 6/
  • wyróżnienie - konkurs plastyczny - I etap XIII edycja "Olimpiady przedszkolaka" - "Zdrowo i bezpiecznie" - /TOMASZ S. - LAT 6/
  • nagroda - Wojewódzki Konkurs  Wokalno - Recytatorski "Mój dom - moja rodzina" - /JULIA K. - LAT 5/
  • wyróżnienie - Wojewódzki Konkurs Wokalno - Recytatorski "Mój dom - moja rodzina" - /RÓŻA J. - LAT 4/
  • nagroda - konkurs plastyczny "W świecie przyrody" - /NATALIA D. - LAT 4/
  • nagroda - konkurs plastyczny "W świecie przyrody" - /NIKOLA R. - LAT 4/
  • nagroda - konkurs plastyczny "W świecie przyrody" - /MICHALINA CH. - LAT 4/
  • II miejsce - I edycja konkursu fotograficznego "Moje weekendy z dzieckiem" - /KAROL L. - LAT 3/
  • nagroda - wojewódzki konkurs plastyczny "Moja Rodzina" - /KAROLINA P. - LAT 5/
  • nagroda - IV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Skrzydlaci przyjaciele" - /ANASTAZJA P. - LAT 5/
  • nagroda - IV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Skrzydlaci przyjaciele" - /ZOSIA M. - LAT 5/
  • nagroda - IV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Skrzydlaci przyjaciele" - /JULIA M. - LAT 5/
  • nagroda - IV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Skrzydlaci przyjaciele" - /JULIA K. - LAT 5/
  • nagroda - IV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Skrzydlaci przyjaciele" - /OLIWIA L. - LAT 3/
  • nagroda - IV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Skrzydlaci przyjaciele" - /MAJA SZ. - LAT 3/
  • wyróżnienie - IV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Skrzydlaci przyjaciele" - /LENA B. - LAT 3/
  • wyróżnienie - IV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Skrzydlaci przyjaciele" - /MAGDALENA S. - LAT 3/
  • wyróżnienie - IV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Skrzydlaci przyjaciele" - /NINA B. - LAT 3/
  • wyróżnienie - IV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Skrzydlaci przyjaciele" - /DAREK CZ. - LAT 4/
  • wyróżnienie - IV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Skrzydlaci przyjaciele" - /LENA N. - LAT 4/
  • wyróżnienie - IV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Skrzydlaci przyjaciele" - /KINGA L. - LAT 4/
  • wyróżnienie - IV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Skrzydlaci przyjaciele" - /MICHALINA CH. - LAT 4/
  • nagroda - VIII edycja Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Przygody Tymoteusza Rymcimci" - /MARTA K. - LAT 5/
  • nagroda - konkurs plastyczny "Chrzest Polski w oczach dziecka" - /LENA N. - LAT 4/
  • II miejsce - konkurs plastyczny "Wielkanocna Pisanka" - /KAROLINA J. - LAT 4/
  • wyróżnienie - konkurs piosenki "Wiosna piosenką malowana" - /NATALIA D. - LAT 4/
  • VII  miejsce w "II Szachowych Mistrzostwach Miasta Białegostoku do lat 6" - /OLIWIER S.- LAT 5/
  • wyróżnienie - konkurs plastyczny "Najpiękniejsza palma wielkanocna" - /NATALIA D. - LAT 4/
  • wyróżnienie - Konkurs Piosenki Angielskiej "Musical English 4th Edition" - /PAWEŁ Ś.I - LAT 5/
  • nagroda - VI edycja walentynkowego konkursu plastycznego "Najpiękniejszy Amorek" - /ZOFIA M. - LAT 5/
  • nagroda - VI edycja walentynkowego konkursu plastycznego "Najpiękniejszy Amorek" - /ANNA S. - LAT 4/
  • nagroda - VI edycja walentynkowego konkursu plastycznego "Najpiękniejszy Amorek" - /ZUZANNA Ż. - LAT 4/
  • wyróżnienie - VI edycja walentynkowego konkursu plastycznego "Najpiękniejszy Amorek" - /ALEKSANDRA D. - LAT 4/
  • wyróżnienie - VI edycja walentynkowego konkursu plastycznego "Najpiękniejszy Amorek" - /MAGDA K. - LAT 5/
  • nagroda - XI edycja ogólnopolskiego konkursu plastycznego "Bajkowa kraina Jana Brzechwy" - /ANNA S. - LAT 4/
  • nagroda - XIII edycja konkursu plastycznego "Bajki z zimowej szacie" - /OSKAR M. - LAT 3/
  • nagroda - XIII edycja konkursu plastycznego "Bajki z zimowej szacie" - /ZOSIA K. - LAT 5/
  • wyróżnienie - XIII edycja konkursu plastycznego "Bajki z zimowej szacie" - /ZOSIA M. - LAT 5/
  • I miejsce - Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Przyjaciel wszystkich - Pluszowy Miś" - /HUBERT B. - lat 5/
  • nagroda -  Konkurs Plastyczny "Mój zwierzaczek - przytulaczek" - /JULIUSZ U. - lat 4/
  • nagroda -  Konkurs Plastyczny "Mój zwierzaczek - przytulaczek" - /KORNELIA P. - lat 5/
  • wyróżnienie -  Konkurs Plastyczny "Mój zwierzaczek - przytulaczek" - /ASIA G. - lat 5/
  • nagroda - Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Baśnie i legendy polskie" - /FILIP S. - lat 5/
  • nagroda - Miejski Konkurs Plastyczny "Bohaterowie ulubionych bajek" - /LENA S. - lat 4/
  • nagroda - Miejski Konkurs Plastyczny "Bohaterowie ulubionych bajek" - /KINGA L. - lat 4/
  • nagroda - Miejski Konkurs Plastyczny "Bohaterowie ulubionych bajek" - /JULIA SZ. - lat 5/
  • wyróżnienie - Miejski Konkurs Plastyczny "Bohaterowie ulubionych bajek" - /ZUZANNA U. - lat 5/
  • nagroda - XIV edycja Konkursu Plastycznego "Czary Pani Jesieni" - /KAROLINA P. - lat 5/

 

W roku szkolnym 2014/2015 zdobyliśmy: 

  • nagroda - II edycja Miejskiego Konkursu Plastycznego "Po prostu koci świat" - /MAGDA KRAJNA - lat 4/
  • nagroda - II edycja Miejskiego Konkursu Plastycznego "Po prostu koci świat" - /JULIA KONDRATOWICZ - lat 4/
  • I miejsce - XI edycja konkursu matematycznego "Kangurek Przedszkolaka" - /DAMIAN KRUGLICZ - lat 6/
  • I miejsce - VI edycja konkursu plastycznego "Sercu najdroższa" - /ZOFIA MARKOW - lat 4/
  • nagroda - Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Moja Rodzina" - /MARTA KRAJNA - lat 4/
  • nagroda - Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Moja Rodzina" - /KINGA LECH - lat 3/
  • nagroda - Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Moja Rodzina" - /MARYSIA RADŁOWSKA - lat 5/
  • nagroda - XII edycja "Olimpiady przedszkolaka" konkurs plastyczny "Zdrowo i bezpiecznie" - /AMELIA MICIŃSKA - lat 5/
  • wyróżnienie - XII edycja "Olimpiady przedszkolaka" konkurs plastyczny "Zdrowo i bezpiecznie" - /GABRIELA KIERSNOWSKA - lat 6/
  • wyróżnienie - XII edycja "Olimpiady przedszkolaka" konkurs plastyczny "Zdrowo i bezpiecznie" - /ALEKSANDRA HAJDUKIEWICZ - lat 5/
  • wyróżnienie - XII edycja "Olimpiady przedszkolaka" konkurs plastyczny "Zdrowo i bezpiecznie" - /URSZULA GAWĘDZKA - lat 6/
  • wyróżnienie - XII edycja "Olimpiady przedszkolaka" konkurs plastyczny "Zdrowo i bezpiecznie" - /JULIA OSTAPOWICZ - lat 6/
  • nagroda - X edycja konkursu "Razem z mamą i tatą" konkurs plastyczny "Tydzień z życia rodziny" - /JAN CHADUKIEWICZ - lat 6/
  • nagroda - X edycja konkursu "Razem z mamą i tatą" konkurs plastyczny "Tydzień z życia rodziny" - /TOMASZ SAMSONOWICZ - lat 5/
  • nagroda - X edycja konkursu "Razem z mamą i tatą" konkurs plastyczny "Tydzień z życia rodziny" - /JULIA NITKIEWICZ - lat 5/
  • wyróżnienie - X edycja konkursu "Razem z mamą i tatą" konkurs plastyczny "Tydzień z życia rodziny" - /FRANCISZEK MARKOW - lat 3/
  • wyróżnienie - X edycja konkursu "Razem z mamą i tatą" konkurs plastyczny "Tydzień z życia rodziny" - /ŁUKASZ KLEJN - lat 5/
  • wyróżnienie - X edycja konkursu "Razem z mamą i tatą"konkurs plastyczny "Tydzień z życia rodziny" - /PIOTR OLECH - lat 6/
  • nagroda - konkurs plastyczny "Przedszkolaki kochają przyrodę" - /MICHAŁ RUDKOWSKI - lat 3/
  • nagroda - konkurs plastyczny "Przedszkolaki kochają przyrodę" - /FRANEK WYSOCKI - lat 4/
  • wyrożnienie - konkurs plastyczny "Przedszkolaki kochają przyrodę" - /IZABELA JACEWICZ - lat 3/
  • wyrożnienie - konkurs plastyczny "Przedszkolaki kochają przyrodę" - /MAGDA KRAJNA - lat 4/
  • wyrożnienie - Miejski Konkurs Plastyczny z cyklu: "Świat wokół nas" pt.: "Najładniejsza rybka akwariowa" - /KRZYŚ BRZEZIŃSKI - lat 3/
  • nagroda - IX edycja Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Wiosna budzi owady" - /URSZULA SAROSIEK - lat 5/
  • wyróżnienie - II Wojewódzki Konkurs Wokalno - Recytatorski "Mój dom - moja rodzina" - /TOMASZ KRUPA - lat 4/
  • wyróżnienie - II Wojewódzki Konkurs Wokalno - Recytatorski "Mój dom - moja rodzina" - /KACPER SANIK - lat 6/
  • szczególne wyróżnienie - konkurs plastyczny "Coś z niczego" - /MAGDALENA JAKUBOWSKA - lat 5/
  • nagroda - Miejski Konkurs Plastyczno - Ekologiczny "Pomyśl kolego jak zrobić coś z niczego" - /FILIP SZCZYGIEŁ - lat 4/
  • nagroda - IX Edycja Konkursu Plastycznego "Za co kochamy wiosnę" - /GABRIELA KIERSNOWSKA - lat 6/
  • nagroda - IX Edycja Konkursu Plastycznego "Za co kochamy wiosnę" - /AMELIA MICIŃSKA - lat 5/
  • nagroda - IX Edycja Konkursu Plastycznego "Za co kochamy wiosnę" - /HELENA BAJKOWSKA - lat 5/
  • nagroda - XIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Skrzydlaci przyjaciele" - /MAGDALENA JAKUBOWSKA - lat 5/
  • nagroda - XIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Skrzydlaci przyjaciele" - /JAN CHADUKIEWICZ - lat 6/
  • nagroda - XIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Skrzydlaci przyjaciele" - /NATALIA PLISZKA - lat 6/
  • nagroda - XIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Skrzydlaci przyjaciele" - /MARCEL MICHAŁ BOGACEWICZ - lat 6/
  • nagroda - XIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Skrzydlaci przyjaciele" - /JULIA MALICKA - lat 4/
  • nagroda - XIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Skrzydlaci przyjaciele" - /MICHALINA IGNACIUK - lat 4/
  • nagroda - XIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Skrzydlaci przyjaciele" - /ZOFIA BOROWIEC - MOHYLUK - lat 4/
  • nagroda - XIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Skrzydlaci przyjaciele" - /ZOFIA MARKOW - lat 4/
  • nagroda - XIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Skrzydlaci przyjaciele" - /KRZYSZTOF RZĄCA - lat 3/
  • nagroda - XIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Skrzydlaci przyjaciele" - /KINGA LECH - lat 3/
  • nagroda - XIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Skrzydlaci przyjaciele" - /ZUZANNA ŻAMOJTUK - lat 3/
  • wyróżnienie - XIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Skrzydlaci przyjaciele" - /RADOSŁAW ABRAMOWICZ - lat 6/
  • wyróżnienie - XIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Skrzydlaci przyjaciele" - /MAJA KUPIEC - lat 5/
  • wyróżnienie - XIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Skrzydlaci przyjaciele" - /ZUZANNA TARNOWSKA - lat 6/
  • nagroda - VII edycja Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Przygody Tymoteusza Rymcimci" - /MAJA MIECZKOWSKA - lat 6/
  • wyróżnienie - VII edycja Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Przygody Tymoteusza Rymcimci" - /KORNELIA PUCIŁOWSKA - lat 4/
  • wyróżnienie - VII edycja Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Przygody Tymoteusza Rymcimci" - /KAMIL TRZASKO - lat 4/
  • wyróżnienie - VII edycja Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Przygody Tymoteusza Rymcimci" - /PIOTR GRYSZKO - lat 4/
  • nagroda - konkurs plastyczny "Ruch to zdrowie - mój wymarzony weekend z rodziną" - /BARTŁOMIEJ PUCHALSKI - lat 3/
  • wyróżnienie - IX Edycja Wojewódzkiego Konkursu Wokalno - Recytatorskiego "W krainie wierszy i piosenek Doroty Gellner" - /URSZULA SAROSIEK - lat 5/
  • I miejsce - Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Żegnaj zimo - witaj wiosno" - /MARTA KRAJNA - lat 4/
  • III miejsce - Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Żegnaj zimo - witaj wiosno" - /ZOFIA KOWALEWSKA - lat 4/
  • III miejsce - Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Żegnaj zimo - witaj wiosno" - /KAROLINA ŻÓŁTKO - lat 6/
  • wyróżnienie - Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Żegnaj zimo - witaj wiosno" - /MAGDA KRAJNA - lat 4/
  • wyróżnienie - VIII Edycja Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego "Lokomotywą z Janem Brzechwą i Julianem Tuwimem" - /STANISŁAW BARSZCZEWSKI - lat 6/
  • wyróżnienie - VIII Edycja Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego "Lokomotywą z Janem Brzechwą i Julianem Tuwimem" - /KRYSTIAN SOCHA - lat 6/
  • II miejsce - konkurs plastyczny "Wielkanocna pisanka" - /MACIEJ ŻUKOWSKI - lat 6/
  • wyróżnienie - konkurs plastyczny "Wielkanocna pisanka" - /MARCEL MICHAŁ BOGACEWICZ - lat 6/
  • wyróżnienie - konkurs plastyczny "Sport to zdrowie, każdy dzieciak ci to powie" - /MIŁOSZ CHADUKIEWICZ - lat 4/
  • wyróżnienie - konkurs plastyczny "Sport to zdrowie, każdy dzieciak ci to powie" - /NATALIA PLISZKA - lat 6/
  • wyróżnienie - II Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Wiosenne przebudzenie" - /LENA WYSZYŃSKA - lat 5/
  • wyróżnienie - konkurs plastyczny "Zawody wokół nas" - /JULIA FALKOWSKA - lat 5/
  • nagroda - konkurs plastyczny "Zawody wokół nas" - /MACIEJ DĄBROWSKI - lat 5/
  • wyróżnienie - VIII Regionalny Konkurs "Mistrz Origami" - /JULIA OSTAPOWICZ - lat 6/
  • wyróżnienie - miejski konkurs plastyczny "Najpiękniejszy amorek" - /MAJA KURYŁOWICZ - lat 6/
  • wyrożnienie - miejski konkurs plastyczny "Najpiękniejszy amorek" - /KAROLINA ŻÓŁTKO - lat 6/
  • wyróżnienie - miejski konkurs plastyczny "Najpiękniejszy amorek" - /MAJA MIECZKOWSKA - lat 6/
  • nagroda - miejski konkurs plastyczny "Najpiękniejszy amorek" - /GABRIELA KIERSNOWSKA - lat 6/
  • nagroda - ogólnopolski konkurs plastyczny "Mój ulubiony utwor Jana Brzechwy" - /OSKAR HARASIMCZUK - lat 3/
  • nagroda - ogolnopolski konkurs plastyczny "Mój ulubiony utwór Jana Brzechwy" - /URSZULA GAWĘDZKA - lat 5/
  • I miejsce - konkurs plastyczny "Podlasie w zimowej szacie" - /HELENA BAJKOWSKA - lat 5/
  • II miejsce - III edycja miejskiego konkursu plastycznego "Mój Anioł Stróż" - /HELENA BAJKOWSKA - lat 5/
  • nagroda - III edycja Ogólnopolskiego Konkursu "Moje miasto... i mój region z a100 lat" - /MAJA MIECZKOWSKA - lat 6/
  • nagroda główna -  konkurs plastyczny „Barwy jesieni” -  /FILIP SZCZYGIEŁ - lat 4/
  • nagroda główna -  konkurs plastyczny „Barwy jesieni” -  /OKSANA PIŻEWSKA - lat 5/
  • wyróżnienie -  konkurs plastyczny „Barwy jesieni” -  /HUBERT KIERSNOWSKI - lat 5/
  • wyróżnienie -  konkurs plastyczny „Barwy jesieni” -  /MARIA RADŁOWSKA - lat 5/
  • wyrożnienie -  konkurs plastyczny „Barwy jesieni” -  /MACIEJ MYŚLIŃSKI -  lat 5/
 

W roku szkolnym 2013/2014 zdobyliśmy:

  • II miejsce konkurs matematyczny – „Kangurek przedszkolaka” - /Igor Jurewicz lat 6/
  • III miejsce konkurs matematyczny - „Kangurek przedszkolaka” - /Timur Pietraszko lat 6/
  • wyróżnienie konkurs plastyczny - „Krajobraz Polski, tradycje, współczesność, przyszłość” - /Kinga Smorszczewska lat 6/
  • nagroda zawody sportowe - „Zdrowo i bezpiecznie – olimpijka przedszkolaka” - /Dominika Dobreńko lat 6/
  • nagroda zawody sportowe - „Zdrowo i bezpiecznie – olimpijka przedszkolaka” - /Klaudia Ostapczuk lat 6/
  • nagroda zawody sportowe - „Zdrowo i bezpiecznie – olimpijka przedszkolaka” - /Tomasz Jerominek lat 6/
  • II miejsce zawody sportowe - „Spartakiada przedszkolaka” - /grupa VII/
  • nagroda konkurs plastyczny – „Coś z niczego” - /Oliwia Faszczewska lat 5/
  • wyróżnienie konkurs plastyczny – „Coś z niczego” - /Piotr Klepacki lat 5/
  • wyróżnienie konkurs plastyczny – „Coś z niczego” - /Piotr Szmurło lat 5/
  • nagroda konkurs taneczny – „Niezapominajkowy konkurs tańca” – /klubik taneczny/
  • nagroda konkurs taneczny – „Niezapominajkowy konkurs tańca” – /grupa II/
  • wyróżnienie konkurs plastyczny – „Moja rodzina” - /Ewa Makarewicz lat 4/
  • wyróżnienie konkurs plastyczny – „Moja rodzina” - /Paweł Markiewicz lat 6/
  • wyróżnienie konkurs recytatorski - „Mój dom moja rodzina” -/Tomasz Krupa lat 3/
  • wyróżnienie konkurs recytatorski - „Mój dom moja rodzina” - /Gabriela Karpiesiuk lat 5/
  • II miejsce konkurs recytatorski – „Świat dziecka” - /Tomasz Krupa lat 4/          
  • nagroda konkurs plastyczny – „Zdrowo i bezpiecznie” – /Wiktoria Stokowska lat 6/
  • wyróżnienie konkurs plastyczny – „Zdrowo i bezpiecznie” – /Paweł Wróblewski lat 5/
  • wyróżnienie konkurs plastyczny – „Zdrowo i bezpiecznie” – /Anna Szymaniuk lat 6/
  • wyróżnienie konkurs plastyczny – „Zdrowo i bezpiecznie” – /Aleksandra Makarewicz lat 6/
  • nagroda specjalna konkurs plastyczny – „Przedszkolaki kochają przyrodę” /Adrian Urwanowicz lat 5/
  • nagroda specjalna malarki J. Kossak konkurs plastyczny – „Przedszkolaki kochają przyrodę” /Klara Babicz lat 6/
  • wyróżnienie konkurs plastyczny – „Przedszkolaki kochają przyrodę” /Oliwia Wasilewska lat 5/
  • nagroda konkurs plastyczny – „Wiosenne przebudzenie” - /Paulina Szostak lat 4/
  • wyróżnienie konkurs plastyczny – „Wiosenne przebudzenie” - /Weronika Czajkowska lat 5/
  • nagroda konkurs plastyczny – „Przyroda w oczach dziecka” - /Zuzanna Tarnowska lat 4/
  • nagroda konkurs plastyczny  - „Wiosna budzi owady” - /Igor Jurewicz lat 6/
  • nagroda konkurs plastyczny – „Skrzydlaci przyjaciele” - /Kinga Smorszczewska lat 6/
  • złote wyróżnienie konkurs plastyczny - „Skrzydlaci przyjaciele” - / Marta Krajna lat 3/
  • złote wyróżnienie konkurs plastyczny – „Skrzydlaci przyjaciele” - /Anastazja Puciłowska lat 3/
  • złote wyróżnienie konkurs plastyczny – „Skrzydlaci przyjaciele” - /Alicja Maciejczuk lat 4/
  • złote wyróżnienie konkurs plastyczny – „Skrzydlaci przyjaciele” - /Magdalena Waszczuk lat 4/
  • złote wyróżnienie konkurs plastyczny – „Skrzydlaci przyjaciele” – /Adrian Urwanowicz lat 5/
  • złote wyróżnienie konkurs plastyczny – „Skrzydlaci przyjaciele” - /Oliwia Faszczewska lat 5/
  • złote wyróżnienie konkurs plastyczny – „Skrzydlaci przyjaciele” - /Julia Sołowiej lat 6/
  • złote wyróżnienie konkurs plastyczny – „Skrzydlaci przyjaciele” - /Szymon Korolewski lat 6/
  • srebrne wyróżnienie konkurs plastyczny - „Skrzydlaci przyjaciele” - /Maciej Myśliński lat 4/
  • srebrne wyróżnienie konkurs plastyczny - "Skrzydlaci przyjaciele" - /Klara Babicz lat 6 - klubik przyrodniczo - badawczy/
  • nagroda konkurs plastyczny – „Najpiękniejszy amorek” - /Dominika Sewastjaniuk lat 5/
  • nagroda konkurs plastyczny – „Najpiękniejszy amorek” - /Oliwia Wasilewska lat 5/
  • wyróżnienie konkurs plastyczny – „Najpiękniejszy amorek” - /Zuzanna Gierasimiuk lat 5/
  • I miejsce konkurs plastyczny – „Sport to zdrowie” – /Alicja Maciejczuk lat 4/
  • wyróżnienie konkurs plastyczny – „Taniec w oczach dziecka” /Maja Kupiec lat 4/
  • nagroda konkurs plastyczny –„Las i jego mieszkańcy” - /Zuzanna Gierasimiuk lat 5/
  • nagroda konkurs plastyczny –„Las i jego mieszkańcy” - /Urszula Gawędzka lat 5/
  • I miejsce konkurs plastyczny „Na rowerek, na spacerek razem z mamą tatą nawet gdy wieje wiaterek” - /Ewa Makarewicz lat 4/
  • wyróżnienie konkurs plastyczny - „Na rowerek, na spacerek razem z mamą tatą nawet gdy wieje wiaterek” - /Alicja Maciejczuk lat 4/
  • nagroda konkurs plastyczny – „Zdrowo jemy zdrowo żyjemy” - /Dominika Lenkiewicz lat 6/
  • wyróżnienie konkurs recytatorski – „Lokomotywą z Brzechwą i Tuwimem” - /Konrad Jackowski lat 5/
  • nagroda konkurs plastyczny „Zwierzęta, o których pisał Jan Brzechwa” – /Oliwia Małaszewicz lat 6/
  • wyróżnienie konkurs plastyczny „Sport to zdrowie każde dziecko ci to powie” - /Weronika Wróblewska lat 6/
  • wyróżnienie konkurs plastyczny – „Z Kubusiem Puchatkiem przez świat” - /Maja Kupiec lat 4/
  • nagroda konkurs plastyczny – „Baje, bajki, bajeczki” - /Zosia Markow lat 3/
  • wyróżnienie konkurs plastyczny – „Baje, bajki, bajeczki” - /Marta Krajna lat 3/
  • wyróżnienie konkurs plastyczny – „Baje, bajki, bajeczki” - /Julia Ostapowicz lat 5 /
  • nagroda konkurs plastyczno – fotograficzny – „Ja i ty – nasz pamiętnik” /Julia Piaskowska lat 5/
  • nagroda konkurs plastyczno – fotograficzny – „Ja i ty – nasz pamiętnik” /Mateusz Klimowicz lat 6/
  • nagroda konkurs plastyczno – fotograficzny – „Ja i ty – nasz pamiętnik” /Krystian Kalinowski lat 4/
  • wyróżnienie konkurs plastyczno – fotograficzny – „Ja i ty – nasz pamiętnik” /Tomasz Krupa lat 3/
  • wyróżnienie konkurs plastyczno – fotograficzny – „Ja i ty – nasz pamiętnik” /Natalia Piaskowska  lat 3/
  • wyróżnienie konkurs plastyczno – fotograficzny – „Ja i ty – nasz pamiętnik” /Michał Kasperowicz lat 3/
  • wyróżnienie konkurs plastyczno – fotograficzny – „Ja i ty – nasz pamętnik” /Maja Kupiec lat 4/
  • wyróżnienie konkurs plastyczno – fotograficzny – „Ja i ty – nasz pamiętnik” /Aleksandra Hajdukiewicz  lat 4/
  • wyróżnienie konkurs plastyczno – fotograficzny – „Ja i ty – nasz pamiętnik” /Mateusz Baluk lat 4/
  • wyróżnienie konkurs plastyczno – fotograficzny – „Ja i ty – nasz pamiętnik” /Maciej Myśliński lat 4/
  • wyróżnienie konkurs plastyczno – fotograficzny – „Ja i ty – nasz pamiętnik” /Maria Pietraszko lat 4/
  • wyróżnienie konkurs plastyczno – fotograficzny – „Ja i ty – nasz pamiętnik” /Maria Radłowska lat 4/
  • wyróżnienie konkurs plastyczno – fotograficzny – „Ja i ty – nasz pamiętnik” /Tomasz Samsonowicz lat 4/
  • wyróżnienie konkurs plastyczno – fotograficzny – „Ja i ty – nasz pamiętnik” /Joachim Załęski lat 5/
  • wyróżnienie konkurs plastyczno – fotograficzny – „Ja i ty – nasz pamiętnik” /Mateusz Skłodowski lat 6 /
  • wyróżnienie konkurs plastyczno – fotograficzny – „Ja i ty – nasz pamiętnik” /Wiktoria Stokowska lat 6/
  • wyróżnienie konkurs plastyczno – fotograficzny – „Ja i ty – nasz pamiętnik” /Sebastian Ptasznik lat 5/
  • wyróżnienie konkurs plastyczno – fotograficzny – „Ja i ty – nasz pamiętnik” /Przemysław Nikitorowicz lat 4/
  • wyróżnienie konkurs plastyczno – fotograficzny – „Ja i ty – nasz pamiętnik” /Paweł Nikitorowicz lat 4/
  • wyróżnienie konkurs plastyczno – fotograficzny – „Ja i ty – nasz pamiętnik” /Zuzanna Tarnowska lat 4/
  • wyróżnienie konkurs plastyczno – fotograficzny – „Ja i ty – nasz pamiętnik” /Weronika Zdunik lat 4/
  • wyróżnienie konkurs plastyczno – fotograficzny – „Ja i ty – nasz pamiętnik” /Nataniel Spychalski lat 4/
  • wyróżnienie konkurs plastyczno – fotograficzny – „Ja i ty – nasz pamiętnik” /Magdalena Waszczuk lat 4/
  • wyróżnienie konkurs plastyczno – fotograficzny – „Ja i ty – nasz pamiętnik” /Julia Ostapowicz lat 5/
  • wyróżnienie konkurs plastyczno – fotograficzny – „Ja i ty – nasz pamiętnik” /Inga Trochimczyk lat 5/
  • wyróżnienie konkurs plastyczno – fotograficzny – „Ja i ty – nasz pamiętnik” /Gabriela Wiercińska lat 5/ 
  • I nagroda - „Mind – Maps” – konkurs językowo – plastyczny /Szymon Rusiecki lat 6/
  • wyróżnienie  w XIII Prezentacjach Małych Form Teatralnych "Kolędy to czas" /Klubik Teatralny "Trik - Trak"/
  • wyróżnienie­ konkurs plastyczny   „W bożonarodzeniowym  nastroju” / Kinga Smorszczewska  lat 6 /
  • I miejsce  konkurs plastyczny „Anioły, aniołki, aniołeczki” / Aleksandra Makarewicz  lat 6/
  • wyróżnienie konkurs plastyczny „Nasi leśni przyjaciele” / Marek Leszczyński  lata 4/
  • wyróżnienie konkurs plastyczny „Nasi leśni przyjaciele”/ Zuzanna Lenarciak lat 4/
  • wyróżnienie  konkurs plastyczny „Nasi leśni przyjaciele”/ Magdalena Waszczuk  lat 4/
  • wyróżnienie konkurs plastyczny „Muzyka w jesiennych barwach” / Alicja Maciejczuk  lat 4/
  • nagroda konkurs plastyczny „Podróże po Podlasiu”/Kinga Smorszczewska  lat 6/
  • wyróżnienie konkurs plastyczny „Czary Pani Jesieni”/Oliwia Wasilewska   lat 5/
  • nagroda konkurs plastyczny „Czary Pani Jesieni”/Zosia Markow  lat 3/
  • nagroda konkurs plastyczny „Czary Pani Jesieni”/Maja Kupiec   lat 4/
  • wyróżnienie konkurs plastyczny „Marzenia Bezdomnego Reksa”/Maja Kupiec lat 4/
  • nagroda konkurs plastyczny „Bohaterowie ulubionych bajek"/ Jan Półkośnik  lat 6/
  • wyróżnienie konkurs plastyczny „Z Kubusiem Puchatkiem przez świat”/ Wiktoria Stokowska lat 6/
  • wyróżnienie konkurs plastyczny „Z Kubusiem Puchatkiem przez świat”/ Weronika Wróblewska  lat 6/
  • wyróżnienie konkurs plastyczny „Bohaterowie ulubionych bajek” /Paweł Markiewicz  lat 6/
  • wyróżnienie konkurs plastyczny „Bohaterowie ulubionych bajek” /Milena Micun  lat 6/
  • wyróżnienie konkurs plastyczny „Strażnik Miejski w oczach dziecka” / Hubert Bołtryk lat 5/
  • III miejsce konkurs plastyczny „Strażnik miejski w oczach dziecka” / Weronika Wróblewska  lat 6/

W roku szkolnym 2012/2013 zdobyliśmy: 

  • I miejsce w "Niezapominajkowym Konkursie Tańca" /Klubik Taneczny "Iskierki"/
  • I miejsce w konkursie matematycznym "Kangurek Przedszkolaka" /Bartek Kondratowicz, lat 6/
  • II miejsce w konkursie matematycznym "Kangurek Przedszkolaka" /Kacper Kuczyński, lat 6/
  • nagroda w XIV Przeglądzie Małych Form Teatralnych „Teatr Małego Aktora” /Klubik Teatralny "Trik - Trak"/
  • nagroda w konkursie recytatorsko - muzycznym "Zdrowym być" /Ula Sarosiek, lat 3/
  • nagroda w konkursie recytatorsko - muzycznym "Zdrowym być" /Nina Kriksunowa, lat 6/
  • nagroda w konkursie recytatorskim "Dzieciaki zwierzaki" /Ula Sarosiek, lat 3/
  • nagroda w konkursie recytatorskim "Dzieciaki lubią zwierzaki" /Weronika Czajkowska, lat 4/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Dzieciaki Zwierzaki" /Kornel Modzelewski, lat 3/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Dzieciaki Zwierzaki" /Dominika Sewstianiuk, lat 4/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Dzieciaki Zwierzaki" /Weronika Czajkowska, lat 4/
  • III miejsce w turnieju wiedzy "Dzieciaki mleczaki - zdrowe przedszkolaki" /Ola Karpienia, lat 6/
  • III miejsce w turnieju wiedzy "Dzieciaki mleczaki - zdrowe przedszkolaki" /Kuba Przechodzki, lat 6/
  • nagroda złota w konkursie "Satysfakcję mam a z dzieckiem bawię się sam" /Marieta Żukowska, lat 3/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Każdy lubi się bawić - mamy prawo do zabawy" /Zuzia Sarosiek, lat 5/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Wiosna na Podlasiu" /Hania Grodzka, lat 5/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Wiosna na Podlasiu" /Tomek Jeronimek, lat 5/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Najpiękniejsza palma wielkanocna" /Ola Jackowska, lat 6/
  • nagroda specjalna malarki Joanny Kossak w konkursie plastycznym "Przedszkolaki kochają przyrodę" /Oliwia Wasilewska, lat 4/
  • I miejsce w konkursie plastycznym "Z ekologią na codzień i od święta" /Magda Sarosiek, lat 6/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Z ekologią na codzień i od święta" /Kuba Jaroszuk, lat 5/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Apel Ziemi" /Zuzia Gierasimiuk, lat 4/
  • wyróżnienie w konkursie plastycznym "Nie śmiecę, sprzątam, dbam, dlatego czyste środowisko mam" /Paweł Markiewicz, lat 5/
  • wyróżnienie w konkursie plastycznym "Bezpiecznie i zdrowo - żyjmy kolorowo" /Paweł Markiewicz, lat 5/
  • wyróżnienie w konkursie plastycznym "Zdrowo i bezpiecznie" /Ola Makarewicz, lat 5/
  • wyróżnienie w konkursie plastycznym "Lepsze zdrowie i uroda niż papierosowa moda" /Inga Trochimczyk, lat 4/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Mój pamiętnik - portret z historią w tle" /Dominika Dobreńko, lat 5/
  • wyróżnienie w konkursie plastycznym "Mój pamiętnik - portret z historią w tle" /Hania Grodzka, lat 5/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Skrzydlaci Przyjaciele" /Weronika Kierskowska, lat 6/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Skrzydlaci Przyjaciele"Kuba Jurczuk, lat 5/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Skrzydlaci Przyjaciele" /Kacper Falkowski, lat 5/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Skrzydlaci Przyjaciele" /Tomek Samsonowicz lat 3/
  • złote wyróżnienie w konkursie plastycznym "Skrzydlaci Przyjaciele" /Natalka Brzezina, lat 5/
  • złote wyróżnienie w konkursie plastycznym "Skrzydlaci Przyjaciele" /Zuzia Sarosiek, lat 5/
  • srebrne wyróżnienie w konkursie plastycznym "Skrzydlaci Przyjaciele" /Amelka Kazimieruk, lat 5/
  • srebrne wyróżnienie w konkursie plastycznym "Skrzydlaci Przyjaciele" /Dominika Lenkiewicz, lat 5/
  • wyróżnienie w konkursie plastycznym "Skrzydlaci Przyjaciele" /Igor Jurewicz, lat 5/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Na drodze mojego życia" /Kinga Smorszczewska, lat 5/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Na drodze mojego życia" /Karol Niechoda, lat 5/
  • nagroda  w konkursie plastycznym "Zanim Karol został Janem Pawłem II" /Ada Andrukiewicz, lat 5/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Karol człowiek który został papieżem" /Jan Suchocki, lat 3/
  • I miejsce w konkursie plastycznym "Moje miasto i mój region... za 100 lat" /Szymon Karolewski, lat 5/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Moje miasto i mój region... za 100 lat" /Ola Jackowska, lat 6/
  • wyróżnienie w konkursie plastycznym "Przygody Tymoteusza Rymcimci" /Weronika Kiersnowska, lat 6/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Ulubiona postać z utworów Jana Brzechwy" /Sebastian Ptasznik, lat 3/
  • wyróżnienie w konkursie plastycznym "Taniec oczami dziecka" /Zosia Mosiej, lat 4/
  • I miejsce w konkursie plastycznym "Bezpieczna droga do przedszkola" /Inga Trochimczyk, lat 4/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Bezpieczna droga do przedszkola" Oliwia Wasilewska, lat 4/
  • nagroda w konkursie plastycznym "W  świecie dinozaurów"/Weronika Kiersnowska, lat 6/
  • wyróżnienie w konkursie plastycznym "W  świecie dinozaurów" /Konrad Jackowski, lat 4/
  • nagroda Przeglądzie Teatrzyków „Mikołajkowej Gali Przedszkolaka" /Klubik Teatralny "Trik - Trak"/
  • nagroda XII Prezentacjach Małych Form Teatralnych "Kolędy to czas" /Klubik Teatralny "Trik - Trak"/
  • nagroda w przeglądzie twórczości dziecięcej "Barwy Jesieni" /Ala Maciejczuk, lat 3/
  • wyróżnienie w międzynarodowym konkursie plastycznym "Z Kubusiem Puchatkiem przez świat" /Wiktoria Piasecka, lat 4/
  • wyróżnienie w międzynarodowym konkursie plastycznym "Z Kubusiem Puchatkiem przez świat" /Oliwia Wasilewska, lat 4/
  • wyróżnienie w międzynarodowym konkursie plastycznym "Z Kubusiem Puchatkiem przez świat" /Weronika Nazaruk, lat 6/
  • wyróżnienie w konkursie plastycznym "Muzyka w jesiennych barwach /Inga Trochimczyk, lat 4/
  • II miejsce w konkursie plastycznym "Szaruga Jesienna" /Szymon Karolewski, lat 5/
  • wyróżnienie w konkursie plastycznym "Kolory Jesieni" /Weronika Wróblewska, lat 5/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Polska Złota Jesień" /Kinga Smorszczewska, lat 5/
  • wyróżnienie w konkursie plastycznym "Polska Złota Jesień" /Ola Jackowska, lat 6/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Czary Pani Jesieni" /Magda Bartyś, lat 6/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Czary Pani Jesieni" /Nina Kriksunowa, lat 6/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Moje miasto... mój region za 100 lat" /Wiktoria Kiszycka, lat 5/
  • nagroda XIII Jesiennym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej /Jaś Koziński, lat 6/
  • nagroda XIII Jesiennym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej /Bartek Kondratowicz, lat 6/
  • wyróżnienie w konkursie plastycznym "Kiedy śmieje się dziecko..." /Nina Kriksunowa, lat 6/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Strażnik Miejski w oczach dziecka" /Karol Niechoda, lat 5/
  • I miejsce w konkursie plastycznym "Strażnik Miejski w oczach dziecka" /Weronika Kiersnowska, lat 6/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Bohaterowie ulubionych bajek" /Kinga Smorszczewska, lat 5/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Bohaterowie ulubionych bajek" /Wiktoria Stokowska, lat 5/ 
  • nagroda w konkursie plastycznym "Bohaterowie ulubionych bajek" /Jaś Półkośnik, lat 5/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Bohaterowie ulubionych bajek" /Jaś Szeląg, lat 6/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Ozdoby choinkowe" /Martyna Roszkowska, lat 6/ 

W roku szkolnym 2011/2012 zdobyliśmy:

  • nagroda w XIII Przeglądzie Małych Form Teatralnych /Klubik Teatralny "Trik - Trak"/
  • I miejsce w III Wojewódzkim Konkursie Religijnej Poezji Śpiewanej" /Dzieci z grupy V/
  • II miejsce w konkursie matematycznym "Kangurek Przedszkolaka" /Mateusz Bogacewicz, lat 6/
  • wyróżnienie w konkursie matematycznym "Kangurek Przedszkolaka" /Szymon Łuniewski, lat 6/
  • nagroda specjalna p. Lecha Wilczka w konkursie plastycznym "Przedszkolaki kochają przyrodę" /Monika Lipińska, lat 6/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Z rodziną jest wesoło" /Patrycja Pleszuk, lat 6/
  • wyróżnienie w konkursie plastycznym "Z rodziną jest wesoło" /Wiktoria Martyniuk, lat 6/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Za co kochamy wiosnę" /Amelka Kazimieruk, lat 4/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Za co kochamy wiosnę" /Patrycja Pleszuk, lat 6/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Za co kochamy wiosnę" /Weronika Gołaszewska, lat 6/
  • wyróżnienie w konkursie plastycznym "Za co kochamy wiosnę" /Kamila Bonifaciuk, lat 6/
  • wyróżnienie w konkursie plastycznym "Wiosna budzi owady" /Gabrysia Pleszuk, lat 6/
  • wyróżnienie w konkursie plastycznym "Wiosna budzi owady" /Julka Powichrowska, lat 6/
  • nagroda w konkursie plastycznym "W świecie przyrody" /Hania Aurelia Grodzka, lat 4/
  • wyróżnienie w konkursie plastycznym "W świecie przyrody" /Kamila Bonifaciuk, lat 6/
  • wyróżnienie w konkursie plastycznym "W świecie przyrody" /Julka Zdrodowska, lat 6/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Ziemię mamy tylko jedną" /Ola Matusiak, lat 6/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Ziemię mamy tylko jedną" /Kamila Bonifaciuk, lat 6/
  • wyróżnienie w konkursie plastycznym "Ziemię mamy tylko jedną" /Amelka Szachowicz, lat 6/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Planeta Ziemia - mój dom" /Kamila Bonifaciuk, lat 6/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Planeta Ziemia - mój dom" /Ola Matusiak, lat 6/
  • wyróżnienie w konkursie plastycznym "Planeta Ziemia - mój dom" /Amelka Szachowicz, lat 6/
  • wyróżnienie w konkursie plastycznym "Planeta Ziemia - mój dom" /Mateusz Kamiński, lat 6/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Lepsze zdrowie i uroda niż papierosowa moda" /Bogna Kruszewska, lat 6/
  • wyróżnienie w konkursie plastycznym "Lepsze zdrowie i uroda niż papierosowa moda" /Karolina Maszkowska, lat 6/
  • wyróżnienie w konkursie plastycznym "Lepsze zdrowie i uroda niż papierosowa moda" /Gabrysia Pleszuk, lat 6/
  • I miejsce w konkursie plastycznym "Papierosy to zła rzecz, z nimi zdrowie idzie precz" /Ola Świderska, lat 6/
  • wyróżnienie w konkursie plastycznym "Papierosy to zła rzecz, z nimi zdrowie idzie precz" /Kamila Bonifaciuk, lat 6/
  • wyróżnienie w konkursie plastycznym "Papierosy to zła rzecz, z nimi zdrowie idzie precz" /Monika Lipińska, lat 6/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Podlasie w 4 porach roku" /Milena Micun, lat 4/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Podlasie w 4 porach roku" /wyrinWeronika Wróblewska, lat 4/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Białystok wczoraj - dziś - jutro, Białystok stolicą Podlasia" /Karolina Maszkowska, lat 6/
  • II nagroda w konkursie plastycznym "Symbole narodowe w moim życiu" /Kuba Jurczuk, lat 4/
  • wyróżnienie w konkursie plastycznym "Symbole narodowe w moim życiu" /Hania Aurelia Grodzka, lat/4/
  • wyróżnienie w kokursie plastycznym "Symbole narodowe w moim życiu" /Kacper Szydłowski, lat 6/
  • II miejsce w konkursie plastycznym "Najpiękniejsza palma wielkanocna" /Amelka Szachowicz, lat 6/
  • wyróżnienie w konkursie plastycznym "Puchatek - nasz przyjaciel" /Weronika Wróblewska, lat 4/
  • I miejsce w konkursie plastycznym "Ruch to zdrowie" /Klaudia Ostapczuk, lat 4/
  • III miejsce w konkursie plastycznym "Ruch to zdrowie" /Monika Kasperczyk, lat 6/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Taniec oczami dziecka" /Monika Kasperczyk, lat 6/
  • III miejsce w II Spartakiadzie Przedszkolaka /dzieci uczęszczające na zajęcia Klubiku Sportowego "Waleczne Tygrysy"/
  • nagroda w V wojewódzkim konkursie recytatorskim "Lokomotywą z Janem Brzechwą i Julianem Tuwimem" /Marysia Beszterda, lat 6/
  • wyróżnienie w V wojewódzkim konkursie recytatorskim "Lokomotywą z Janem Brzechwą i Julianem Tuwimem" /Karolina Maszkowska, lat 6/
  • wyróżnienie w konkursie recytatorskim "Dzieciaki lubią zwierzaki" /Ula Sarosiek, lat 3/
  • nagroda w konkursie plastycznym "W magicznym świecie Jana Brzechwy" /Wiktoria Niewińska, lat 5/
  • wyróżnienie w konkursie plastycznym "W magicznym świecie Jana Brzechwy" /Gabrysia Pleszuk, lat 6/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Baje, bajeczki, baje" /Gabrysia Pleszuk, lat 6/
  • wyróżnienie w konkursie plastycznym "Skrzydlaci przyjaciele" /Hania Aurelia Grodzka, lat 4/
  • wyróżnienie w konkursie plastycznym "Skrzydlaci przyjaciele" /Ola Makarewicz, lat 4/
  • złote wyróżnienie w konkursie plastycznym "Skrzydlaci przyjaciele" /Piotr Klepacki, lat 3/
  • złote wyróżnienie w konkursie plastycznym "Skrzydlaci przyjaciele" /Łukasz Sacharczuk, lat 5/
  • złote wyróżnienie w konkursie plastycznym "Skrzydlaci przyjaciele" /Marysia Beszterda, lat 6/
  • złote wyróżnienie w konkursie plastycznym "Skrzydlaci przyjaciele" /Kamila Bonifaciuk, lat 6/
  • złote wyróżnienie w konkursie plastycznym "Skrzydlaci przyjaciele" /Wiktoria Niewińska, lat 6/
  • złote wyróżnienie w konkursie plastycznym "Skrzydlaci przyjaciele" /Marcin Stępkowski, lat 6/
  • srebrne wyróżnienie w konkursie plastycznym "Skrzydlaci przyjaciele" /Madzia Bartyś, lat 5/
  • srebrne wyróżnienie w konkursie plastycznym "Skrzydlaci przyjaciele" /Hania Bołtuć, lat 5/
  • srebrne wyróżnienie w konkursie plastycznym "Skrzydlaci przyjaciele" /Łukasz Sacharczuk, lat 5/
  • srebrne wyróżnienie w konkursie plastycznym "Skrzydlaci przyjaciele" /Jaś Szeląg, lat 5/
  • srebrne wyróżnienie w konkursie plastycznym "Skrzydlaci przyjaciele" /Nina Kriksunowa, lat 6/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Skrzydlaci przyjaciele" /Marcel Bogacewicz, lat /
  • nagroda w konkursie plastycznym "Skrzydlaci przyjaciele" /Kuba Jurczuk, lat 4/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Skrzydlaci przyjaciele" /Weronika Wróblewska, lat 4/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Skrzydlaci przyjaciele" /Madzia Sarosiek, lat 5/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Skrzydlaci przyjaciele" /Jaś Szeląg, Alan Kudła, lat 5/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Skrzydlaci przyjaciele" /Kinga Smorszczewska, lat 4/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Skrzydlaci przyjaciele" /Mateusz Kamiński, lat 6/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Bezpieczna droga do przedszkola" /Amelka Kazimieruk, lat 4/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Bezpieczna droga do przedszkola" /Karol Niechoda, lat 4/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Bezpieczna droga do przedszkola" /Weronika Nazaruk, lat 5/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Bajki w zimowej szacie" /Weronika Wróblewska, lat 4/
  • wyróżnienie w konkursie plastycznym "Bajki w zimowej szacie" /Kuba Jurczuk, lat 4/
  • wyróżnienie w konkursie plastycznym "Bajki w zimowej szacie" /Amelka Kazimieruk, lat 4/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Ozdoby choinkowe" /Amelka Szachowicz, lat 6/
  • wyróżnienie w konkursie plastycznym "Anioły, aniołki, aniołeczki oraz inne ozdoby bożonarodzeniowe" /Ola Makarewicz, lat 4/
  • wyróżnienie w konkursie plastycznym "Anioły, aniołki, aniołeczki oraz inne ozdoby bożonarodzeniowe" /Ola Jackowska, lat 5/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Mikołajkowa Gala Przedszkolaka 2011" /Kamila Bonifaciuk, lat 6/
  • nagroda w konkursie plastycznym „Mikołajkowa Gala Przedszkolaka 2011” /Karol Tomczyk, lat 6/
  • wyróżnienie w konkursie plastycznym "Mikołajkowa Gala Przedszkolaka 2011" /Marysia Beszterda, lat 6/
  • wyróżnienie w konkursie plastycznym „Mikołajkowa Gala Przedszkolaka 2011” /Mateusz Kamiński, lat 6/
  • wyróżnienie w konkursie plastycznym „Mikołajkowa Gala Przedszkolaka 2011” /Wiktoria Martyniuk, lat 6/
  • wyróżnienie w konkursie plastycznym „Mikołajkowa Gala Przedszkolaka 2011” /Monika Kacperczyk, lat 6/
  • I miejsce w konkursie plastycznym „Strażnik Miejski w oczach dziecka” /Ola Karpienia, lat 5/
  • III miejsce w konkursie plastycznym „Strażnik Miejski w oczach dziecka”/Julia Sołowiej, lat 4/
  • wyróżnienie w konkursie plastycznym „Strażnik Miejski w oczach dziecka” /Gabrysia Pleszuk, lat 6/
  • wyróżnienie w konkursie plastycznym „Strażnik Miejski w oczach dziecka” /Karol Niechoda, lat 4/
  • nagroda w konkursie piosenki „Co to jest zdrowie?”/Wiktoria Stokowska, lat 4/
  • wyróżnienie w konkursie plastycznym „Z Kubusiem Puchatkiem przez świat bez granic” /Monika Kacperczyk, lat 6/
  • wyróżnienie w konkursie plastycznym „Bohaterowie ulubionych bajek” /Mateusz Bogacewicz, lat 6/
  • nagroda w konkursie plastycznym „Czary Pani Jesieni” /Wiktoria Stokowska, lat 4/

 

 

W roku szkolnym 2010/2011 zdobyliśmy:

biedroneczki

  • I miejsce w konkursie plastycznym "Strażnik Miejski w oczach dziecka" /Ola Karpienia lat 4/
  • wyróżnienie w konkursie plastycznym "Strażnik Miejski w oczach dziecka"/ Klaudia Witkowska lat 5/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Baśnie i legendy polskie" /Magda Bartyś lat 4/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Baśnie i legendy polskie" / Iga Białous lat 4/
  • wyróżnienie dla grupy teatralnej w konkursie teatralnym "Kolędy to czas"
  • wyróżnienie w konkursie plastycznym "Mikołajkowa Gala Przedszkolaka" / Kuba Karpiński lat 5/
  • wyróżnienie w konkursie plastycznym "Anioły, aniołki, aniołeczki" / Patrycja Pleszuk lat 5/
  • wyróżnienie w konkursie plastycznym "Anioły, aniołki, aniołeczki" / Kasia Saczko lat 6/
  • wyróżnienie w konkursie plastycznym "Anioły, aniołki, aniołeczki" / Mateusz Turosieński lat 6/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Z Kubusiem Puchatkiem przez świat" / Natalka Stokowska lat 5/
  • wyróżnienie w konkursie plastycznym "Podróże małe i duże" / Patrycja Łuczaj lat 6/
  • wyróżnienie w konkursie plastycznym "Podróże małe i duże" / Emilka Piżewska lat 6/
  • wyróżnienie w konkursie plastycznym "Nowe przygody Franklina" /Julka Suchocka lat 6/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Pod skrzydłami Anioła" / Kasia Saczko lat 6/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Pod skrzydłami Anioła" / Patrycja Łuczaj lat 6/
  • wyróżnienie w konkursie plastycznym "Pod skrzydłami Anioła" / Patryk Kurzyński lat 6/
  • nagroda w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Z Kubusiem Puchatkiem przez świat" / Natalia Stokowska, lat 5
  • wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Literacko - Plastycznym "Nowe przygody znanych bohaterów"/ Gabriela Adamczuk, lat 6
  • wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Literacko - Plastycznym "Nowe przygody znanych bohaterów"/ Maciej Jaroszuk, lat 6
  • wyróżnienie w Miejskim Konkursie Matematycznym "Kangurzątko" / Jakub Kapa, lat 6
  • nagroda w konkursie "PKS podróże" / Katarzyna Saczko, lat 6
  • wyróżnienie w konkursie recytatorsko – muzycznym „Zdrowym być” /Julka Suchocka lat 6

    misie

  • wyróżnienie w konkursie plastycznym „Zabytki Białegostoku” / Kacper Majewicz lat 5
  • nagroda specjalna w V Regionalnym Konkursie „Mistrz Origami” / Kuba Kapa lat 6
  • wyróżnienie w V Regionalnym Konkursie „Mistrz Origami” / Kasia Saczko lat 6
  • nagroda w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Postacie z utworów Jana Brzechwy uczą i bawią” / Marcin Paczkowski lat 6
  • nagroda w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Postacie z utworów Jana Brzechwy uczą i bawią” / Emilia Szpakowska lat 5
  • I miejsce w konkursie plastycznym „Bezpieczna droga do przedszkola” / Kasia Saczko lat 6
  • II miejsce w konkursie plastycznym „Bezpieczna droga do przedszkola” / Ola Karpienia lat 4
  • wyróżnienie w konkursie plastycznym „Bezpieczna droga do przedszkola” / Julka Powichrowska lat 5
  • wyróżnienie w VIII edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego z cyklu „Świat wokół nas” pt.: „Bukiet wiosennych kwiatów” / Monika Kasperczyk lat 5
  • nagroda w I edycji Regionalnego Konkursu Plastycznego „Zanim Karol został Janem Pawłem II” / Ola Janczyńska lat 5
  • nagroda w konkursie fotograficzno – plastycznym „Las, zima i Ja – wspomnienia z zimy” / Asia Garczyńska lat 6
  • wyróżnienie  w konkursie fotograficzno – plastycznym „Las, zima i Ja – wspomnienia z zimy” / Julka Powichrowska lat 5
  • I miejsce w miejskim konkursie informatyczno – plastycznym „Pikselowe ZOO” / Dawid Kazimieruk lat 6
  • wyróżnienie w miejskim konkursie informatyczno – plastycznym „Pikselowe ZOO” / Kuba Szturgulewski lat 6
  • nagroda w konkursie plastycznym „Baje, bajki, bajeczki” / Kamil Kadłubowski lat 5
  • wyróżnienie w konkursie plastycznym „Baje, bajki, bajeczki” / Emilka Szpakowska lat 5
  • nagroda w IX Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Skrzydlaci Przyjaciele” / Gabrysia Adamczuk lat 6
  • nagroda w IX Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Skrzydlaci Przyjaciele” / Tomek Jerominek lat 3
  • nagroda w IX Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Skrzydlaci Przyjaciele” / Kuba Baluk lat 3
  • nagroda w IX Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Skrzydlaci Przyjaciele” / Kuba Lewosz lat 3
  • złote wyróżnienie w IX Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Skrzydlaci Przyjaciele” / Tomek Grabowiecki 6 lat

    jezyki

  • srebrne w IX Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Skrzydlaci Przyjaciele” / Julka Zdrodowska lat 5
  • nagroda w I Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Tradycje, zwyczaje i legendy Podlasia” / Natalka Stokowska lat 5
  • nagroda w I Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Tradycje, zwyczaje i legendy Podlasia” / Emilka Piżewska lat 5
  • nagroda w I Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Tradycje, zwyczaje i legendy Podlasia” / Karolinka Maszkowska lat 5
  • nagroda w I Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Tradycje, zwyczaje i legendy Podlasia” / Tymek Garboliński lat 6
  • wyróżnienie w I Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Tradycje, zwyczaje i legendy Podlasia” / Kacper Majewicz lat 5
  • nagroda w konkursie plastycznym „W Świecie Przyrody” / Emilka Szpakowska lat 5
  • I miejsce w konkursie plastycznym „Kolorowa wiosna” / Mateusz Kamiński lat 5
  • III miejsce w konkursie plastycznym „Kolorowa wiosna” / Patrycja Pleszuk lat 5
  • I miejsce w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym „Ruch to zdrowie – Mój wymarzony weekend z rodziną” / Wiktoria Niewińska lat 5
  • wyróżnienie w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym „Ruch to zdrowie – Mój wymarzony weekend z rodziną” / Emilka Szpakowska lat 5
  • wyróżnieni w I edycji konkursu plastycznego „Przedszkolaki kochają przyrodę” / Ola Janczyńska lat 5
  • nagroda w V edycji konkursu plastycznego „Za co kochamy wiosnę?” / Monika Lipińska lat 5
  • nagroda w V edycji konkursu plastycznego „Za co kochamy wiosnę?” / Ola Janczyńska lat 5
  • wyróżnienie w VIII edycji „Olimpiady przedszkolaka” pod hasłem „Zdrowo i bezpiecznie” – konkurs plastyczny / Mateusz Bogajewicz lat 5
  • wyróżnienie w VIII edycji „Olimpiady przedszkolaka” pod hasłem „Zdrowo i bezpiecznie” – konkurs plastyczny / Mateusz Bogajewicz lat 5
  • wyróżnienie w VIII edycji „Olimpiady przedszkolaka” pod hasłem „Zdrowo i bezpiecznie” – konkurs plastyczny / Maciek Jaroszuk lat 5
  • wyróżnienie w VIII edycji „Olimpiady przedszkolaka” pod hasłem „Zdrowo i bezpiecznie” – konkurs plastyczny / Patryk Więsław lat 6
  • nagroda w miejskim konkursie plastycznym „Lepsze zdrowie i uroda niż papierosowa moda” / Bogna Kruszewska lat 5
  • wyróżnienie w miejskim konkursie plastycznym „Lepsze zdrowie i uroda niż papierosowa moda” / Karolinka Maszkowska lat 5
  • I miejsce w VII edycji konkursu matematycznego „Kangurek Przedszkolaka” / Marcin Paczkowski lat 6
  • II miejsce w VII edycji konkursu matematycznego „Kangurek Przedszkolaka” / Fabian Łopieński lat 6

W roku szkolnym 2009/2010 zdobyliśmy:

mrowki

  • nagroda w konkursie plastycznym „Mój Papież” /Ola Seroka lat 6/
  • nagroda specjalna w konkursie plastycznym „Mój Papież” / Kornelia Danowska lat 6/
  • wyróżnienie w konkursie plastycznym „Mój Papież” /Michalina Kozińska lat 6/
  • nagroda w konkursie plastycznym „Skrzydlaci Przyjaciele” /Julia Zaleska lat 4/
  • nagroda w konkursie plastycznym „Skrzydlaci Przyjaciele” /Ola Janczyńska lat 4
  • nagroda w konkursie plastycznym „Skrzydlaci Przyjaciele” /Kacper Majewicz lat 4/
  • złote wyróżnienie w konkursie plastycznym „Skrzydlaci Przyjaciele” /Michał Sokołowski lat 5
  • złote wyróżnienie w konkursie plastycznym „Skrzydlaci Przyjaciele” /Bartek Żółtko lat 6/
  • srebrne wyróżnienie w konkursie plastycznym „Skrzydlaci Przyjaciele” /Gabryś Chojnowski lat 6/
  • III miejsce w konkursie informatycznym „Pikselowy świat” / Zosia Tekień lat 6/
  • wyróżnienie w konkursie informatycznym „Pikselowy świat” /Marcin Jackowski lat 6/
  • nagroda w konkursie plastycznym „C o możemy zrobić aby ludzie byli szczęśliwi?” /Monika Kasperczyk lat 4/
  • nagroda w konkursie recytatorskim „Cztery Pory Roku” /Klaudia Witkowska lat 3/
  • II miejsce w konkursie plastycznym „Wróbelek Elemelek i jego przyjaciele” / Kacper Majewicz lat 4/
  • III miejsce w konkursie plastycznym „Wróbelek Elemelek i jego przyjaciele” /Magda Bartyś lat 3/
  • III miejsce w konkursie plastycznym „Wróbelek Elemelek i jego przyjaciele” /Ola Janczyńska lat 4/
  • wyróżnienie w konkursie plastycznym „Wróbelek Elemelek i jego przyjaciele” /Kacper Bzinkiewicz lat 4/
  • nagroda w konkursie plastycznym „Za co kochamy wiosnę?” /Wiktoria Niewińska lat 4/
  • wyróżnienie w konkursie prozdrowotnym „Słońce, woda, ziemia – moja własna roślinka” /Kacper Majewicz lat 4/
  • II miejsce w konkursie prozdrowotnym „Słońce, woda, ziemia – moja własna roślinka” /Paulina Skłodowska lat 4/
  • II miejsce w konkursie prozdrowotnym „Słońce, woda, ziemia – moja własna roślinka” /Kasia Saczko lat 5/
  • nagroda w konkursie plastycznym „Pokój moich marzeń” /Natalia Zawadzka lat 6/
  • II miejscew konkursie plastycznym „Ruch to zdrowie” /Kasia Saczko lat 5/

    pszczolki

  • nagroda w konkursie plastycznym „Lepsze zdrowie i uroda niż papierosowa moda” /Ola Krzyżanowska lat 5/
  • wyróżnienie w konkursie plastycznym „Lepsze zdrowie i uroda niż papierosowa moda” /Ola Janczyńska lat 4/
  • I miejsce w VII edycji „Olimpiady przedszkolaka: Zdrowo i bezpiecznie dla Przedszkola Samorządowego nr 64 w Białymstoku
  • nagroda w konkursie plastycznym „Bajka w literaturze dziecięcej” /Amelia Szachowicz lat 4/
  • nagroda w konkursie plastycznym „Bajka w literaturze dziecięcej” /Krystian Zawadzki lat 4/
  • nagroda w konkursie plastycznym „Bajka w literaturze dziecięcej” /Kasia Saczko lat 5/
  • nagroda w II edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego pt. „Przygody Tymoteusza Rymcimci” /Kacper Majewicz lat 4/
  • I miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym „moja ulubiona bajka” /Kamila Bonifaciuk lat 4/
  • II miejsce w konkursie plastycznym w ramach obchodów Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich w roku szkolnym 2009/2010 /Kacper Majewicz lat 4/
  • III miejsce w konkursie w ramach obchodów Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich w roku szkolnym 2009/2010 /Ola Janczyńska lat 4/
  • wyróżnienie w ramach obchodów Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich w roku szkolnym 2009/2010 /Kacper Bzinkiewicz lat 4/
  • nagroda w I Ogólnopolski Konkursie Plastycznym „Mama, Tata i ja” /Monika Kasperczyk lat 4/
  • nagroda w konkursie plastycznym „Mikołajkowa Gala Przedszkolaków” /Kasia Saczko, 5 lat, grupa V/
  • wyróżnienie w konkursie plastycznym „Mikołajkowa Gala Przedszkolaków” /Eliza Korpacz, 5 lat, grupa V/
  • II nagroda w konkursie wokalno - recytatorskim „Święta w wierszu i piosence” /Kornelia Danowska, 6 lat, grupa VII, Ola Niewińska, 6 lat, grupa VII, Klaudiusz Sokół, 5 lat, grupa IV, Natalia Zagórska, 5 lat, grupa IV/
  • wyróżnienie w konkursie wokalno - recytatorskim „Święta w wierszu i piosence” /Kasia Saczko, 5 lat, grupa V, Wiktoria Białek, 6 lat, grupa VI, Natalka Jastrzębska, 6 lat, grupa VI, Ola Seroka, 6 lat, grupa VI/
  • I miejsce w konkursie plastycznym "Barwy Jesieni" /Kasia Saczko, 5 lat, grupa V/
  • III miejsce w konkursie plastycznym "Barwy Jesieni" /Zosia Tekień, 6 lat, grupa VII/
  • III miejsce w konkursie plastycznym "Barwy Jesieni" /Kacper Majewicz, 4 lata, grupa II/
  • II miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Miś Paddington - portrety i nie tylko" /Ola Janczyńska, 4 lata, grupa II/
  • wyróżnienie w konkursie plastycznym „Z Kubusiem Puchatkiem przez świat” /Julia Sitniewska, 5 lat, grupa V/
  • nagroda w konkursie plastycznym „Podróże po Podlasiu” /Wiktoria Martyniuk, 4 lata, grupa II/
  • nagroda w konkursie plastycznym „Podróże po Podlasiu”/Natalia Zawadzka, 6 lat, grupa VI/

    wiewiorki

  • wyróżnienie w konkursie plastycznym „Bohaterowie ulubionych bajek” /Julia Sitniewska, 5 lat, grupa V/
  • I miejsce w konkursie recytatorskim „Razem z Mamą i Tatą - Wiersze Poetów Polskich” /Aleksandra Niewińska, 6 lat, grupa VII/
  • II miejsce w konkursie recytatorskim „Razem z Mamą i Tatą - Wiersze Poetów Polskich” /Marcin Jackowski, 6 lat, grupa VI/
  • III miejsce w konkursie recytatorskim „Razem z Mamą i Tatą - Wiersze Poetów Polskich” /Fabian Łopieński, 5 lat, grupa IV/
  • nagroda w konkursie plastycznym „Czary Pani Jesieni” /Katarzyna Saczko, 5 lat, grupa V/

W roku szkolnym 2008/2009 zdobyliśmy:

zabki

  • nagroda w konkursie plastycznym "Samolot moich marzeń" /Kuba Bukojemski, 5 lat, grupa V/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Samolot moich marzeń" /Patryk Chabowski, 5 lat, grupa V/
  • wyróżnienie w konkursie piosenki ph. "Wiosna piosenką malowana" /Marta Borowska,5 lat, grupa IV/
  • wyróżnienie w konkursie piosenki ph. "Wiosna piosenką malowana" /Michalina Kozińska, 5 lat, grupa IV/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Skrzydlaci przyjaciele"/Klaudiusz Sokół, 4 lata, grupa III/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Skrzydlaci przyjaciele"/Natalka Zagórska, 4 lata, grupa III/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Skrzydlaci przyjaciele"/Jakub Magnuszewski, 5 lat, grupa III/
  • nagroda specjalna w IV edycji Gali Przedszkolaka "Co to jest zdrowie?" /Klaudiusz Sokół, 4 lata, grupa III/
  • nagroda w IV edycji Gali Przedszkolaka "Co to jest zdrowie?" /Natalka Zagórska, 4 lata, grupa III/
  • nagroda w V edycji konkursu plastycznego "Ulubiona postać z utworów Jana Brzechwy" /Wiktoria Pawluczuk, 4 lata, grupa II/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Pokaż jak Ty możesz chronić klimat" /Julia Kopczuk, 4 lata, grupa II/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Pokaż jak Ty możesz chronić klimat" /Michalina Kozińska, 5 lat, grupa IV/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Pokaż jak Ty możesz chronić klimat" /Aleksandra Miszczuk, 6 lat, grupa VII/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Pokaż jak Ty możesz chronić klimat" /Wiktoria Kamińska, 6 lat, grupa VII/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Pokaż jak Ty możesz chronić klimat" /Iza Stępińska, 6 lat, grupa VII/
  • I miejsce w konkursie plastycznym "Z Podlasiem - naprawdę warto" /Kuba Pojawa, 6 lat, grupa VI/
  • III miejsce w konkursie plastycznym "Z Podlasiem - naprawdę warto" /Julia Borowska, 6 lat, grupa VI/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Świat pełen dobra" /Kasia Saczko, 4 lata, gr. II/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Świat pełen dobra" /Ola Niechoda, 5 lat, gr. V/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Świat pełen dobra" /Wiktoria Białek, 5 lat, gr. V/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Bohaterowie ulubionych bajek" /Kuba Magnuszewski, 
    5 lat, gr. III/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Z Kubusiem Puchatkiem przez świat", 
    II edycja Międzynarodowego Konkursu Plastycznego /Kuba Magnuszewski, 5 lat, gr. III/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Z Kubusiem Puchatkiem przez świat", 
    II edycja Międzynarodowego Konkursu Plastycznego /Ola Janczyńska, 3 lata, gr. I/
  • wyróżnienie w konkursie plastycznym "Z Kubusiem Puchatkiem przez świat", 
    II edycja Międzynarodowego Konkursu Plastycznego /Patrycja Łuczaj, 4 lata, gr. II/
  • wyróżnienie w konkursie plastycznym "Z Kubusiem Puchatkiem przez świat", 
    II edycja Międzynarodowego Konkursu Plastycznego /Julia Kopczuk, 4 lata, gr. II/
  • wyróżnienie w konkursie plastycznym "Z Kubusiem Puchatkiem przez świat", 
    II edycja Międzynarodowego Konkursu Plastycznego /Ola Miszczuk, 6 lat, gr.VII/

W roku szkolnym 2007/2008 zdobyliśmy:zajczki

  • I miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Akademia Misia Haribo"
  • I miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Mój przyjaciel Miś" /Gabrysia Górska/
  • I miejsce w konkursie wiedzy o baśniach: "Inni ale tacy sami"
  • nagroda w konkursie plastycznym "Bohaterowie ulubionych bajek" /Gabrysia Czyżewska, Magda Jakowczuk/
  • nagroda w konkursie plastycznym "U nas na Podlasiu" /Julia Cukrowska/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Święta sercu bliskie" /Małgosia Bondaruk, Agnieszka Czepiel, Agnieszka Szpakowska/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Mikołajkowa Gala Przedszkolaka" /Ola Danilczyk, Ola Miszczuk/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Aniłeczku leć do nieba" /Wiktoria Kamińska/
  • nagroda w konkursie plastycznym "Bajka w zimowej szacie" /Marta Laskowska/
  • wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym "W świecie przygód Astrid Lindgren" /Ania Cieloszczyk/
  • nagroda w ogólnomiejskim konkursie recytatorskim "Zimo, baw się z nami" /Ola Krzyżanowska/
  • II miejsce w konkursie plastycznym "Baśniowy świat H. Ch. Andersena" /Paulinka Bogusłowicz/
  • II miejsce w konkursie plastycznym "Barwy jesieni" /Kasia Saczko/
  • II miejsce w II Regionalnym Konkursie "Mistrz Origami" /Kinga Niewińska/
  • III miejsce w II Regionalnym Konkursie "Mistrz Origami" /Julia Karpienia/
  • wyróżnienie w Podlaskim Forum Teatrów Dzieci i Młodzieży Szkolnej dla grupy teatralnej "Trik-Trak"

Rok szkolny 2010/2011

http://www.meble.pl/bialo-czarna-romantyczna-komoda-monaco-223,p114164.html