zabki

thumb IMG 0906

W lutym uczestniczyliśmy w warsztatach proekologicznych z cyklu „Twórczy recykling” prowadzonych przez pracownika firmy PUHP Lech.

Więcej…

thumb 20170309 100423

Zabawa jest naturalną potrzebą ruchu dzieci na całym świecie i jest niezbędna przedszkolakom podobnie jak sen, ubranie czy jedzenie. Jest również ważnym czynnikiem ich rozwoju: intelektualnego, fizycznego czy emocjonalnego.

Więcej…

WYBRAĆ ZAWÓD TRUDNA SPRAWA – DLA NAS JESZCZE TO ZABAWA

Opowiadanie o zawodach wykonywanych przez najbliższych. Dostrzeganie różnych rodzajów sklepów (spożywczy, wielobranżowy, obuwniczy, drogeria, apteka, supermarket); poznanie możliwości samodzielnego wyboru towaru.

Więcej…

thumb DSCN1134

Zawitała zimowa aura, a z nią śnieg, który uwielbiają wszystkie dzieciaki.

Więcej…

thumb IMG 0387

Z początkiem Nowego Roku na nasze przedszkolaki czekała wspaniała niespodzianka.

Więcej…

FERIE Z BAJECZKĄ – oglądanie bajek - formułowanie wypowiedzi kilkuzdaniowych; ćwiczenie narządów artykulacyjnych z wykorzystaniem krótkich tekstów;  spacery, wycieczki - ubieranie się odpowiednio do warunków atmosferycznych, umiejętność nawiązywania kontaktu z dziećmi w różnym wieku.

Więcej…

thumb IMG 0274

W środę 21  grudnia w naszej grupie odbyła się Wigilia, dzięki której poczuliśmy magię Świąt Bożego Narodzenia: radość i niecierpliwe oczekiwanie na pierwszą wigilijną gwiazdkę.

Więcej…