misie

thumb_IMG_1807W maju Misiaczki w ramach realizacji projektu „Podróże po Podlasiu” wybrały się do Białostockiego Muzeum Wsi w Jurowcach.

Więcej…

thumb_IMG_230324 maja Misiaczki wybrały się na wycieczkę do przysiółka szlacheckiego Pacowa Chata.

Więcej…

Chronimy dzieci- rozwijanie umiejętności rozpoznawania, nazywania i wyrażania emocji; uświadomienie dzieci, że istnieją różne formy kontaktu i niektórych z nich można nie lubić, że nikt nie ma prawa zmuszać je do czynności powodujących dyskomfort, smutek czy strach.

Więcej…

Wiosna w sadzie i ogrodzie – zapoznanie z wybranym środowiskiem przyrodniczym (sad, ogród)  oraz przedstawicielami żyjących w nim roślin i zwierząt

Więcej…

thumb IMG 2145

„Zdrowo i kolorowo” – to hasło kolejnych warsztatów kulinarnych z udziałem uczniów Technikum Gastronomicznego, które odbyły się 30 kwietnia w grupie Misiaczków.

Więcej…

thumb IMG 1626

Huraaaaa! Nareszcie jest! Misiaczki już naprawdę nie mogły się jej doczekać, dlatego też 21 marca hucznie świętowaliśmy  Pierwszy Dzień Wiosny.

Więcej…

Kiedy patrzę w niebo - poznanie nazw planet Układu Słonecznego, wzbogacenie wiedzy dzieci na temat przestrzeni kosmicznej, kształtowanie umiejętność ustalania rytmu i stałego następstwa dni i nocy.

Więcej…